MES GALIME GERIAU

Mūsų projektai yra kuriami atsižvelgiant į vartotojo elgseną, tad kiekvienas dizaino elementas turi savo paskirtį. Nuolatos keliame kompetenciją, domimės naujausiomis dizaino tendencijomis ir esame įgyvendinę daugybę projektų įvairiausiose verslo srityse, tad klientui siūlome tik modernius ir iš patirties efektyvius sprendimus.
 
Nesvarbu ar jūs ką tik įsikūrėte, ar esate jau įsitvirtinusi įmonė - mes padėsime jūsų verslui augti.

banneris svetainems

Elektroninių parduotuvių kūrimas

elektroninių parduotuvių kūrimas

Patogus prekių
įkėlimas

Patogus prekių įkėlimas sutaupys jums daugybę laiko, ypač jei prekių kiekis yra didelis ir jas reikia dažnai atnaujinti.

internetinės parduotuvės kūrimas

Mokėjimo sistemų integravimas

Pagal prekybos pobūdį pasiūlysime patogiausių mokėjimo sistemų integracijas, kad jūsų klientai liktų patenkinti.

internetinių parduotuvių kūrimas

Lengvas svetainės valdymas

Patogus svetainės valdymas ir naršymas joje yra kritiškai svarbus, siekiant išlaikyti klientą savo svetainėje.

 

 

 


nuo 1300 
vienkartinis mokestis

E-PARDUOTUVĖ

Parduokite net tada, kai miegate

Kas įeina į kainą?

Nemokamas talpinimas

NEMOKAMAS SVETAINĖS TALPINIMAS METAMS

Esant prašymui jūsų interneto svetainę pirmiems metams stipriuose ir patikimuose savo serveriuose patalpinsime visiškai nemokamai, o vėliau tai kainuos tik 40€ metams. Kiekvienai talpinamai svetainei suteikiame atskirus prisijungimus prie serverio, tad jūs neliksite pririšti, o tiesiog sutaupysite.

45€ Google reklamai

45€ GOOGLE ADWORDS REKLAMAI

Startuosite efektyviau, nes naujiems klientams suteiksime lyderiaujančio reklamos šaltinio Google Adwords paskyrą, kurios sąskaitoje jau bus 45€ jūsų pirmosioms reklamos kampanijoms ir nemokamos konsultacijos telefonu, kaip parengti efektyvią Google reklamą.

Prekių krepšelis

PREKIŲ KREPŠELIS

Jūsų elektroninėje parduotuvėje klientas galės lengvai pridėti neribotą kiekį pirkinių į prekių krepšelį ir už juos atsiskaityti.

Prekių katalogas

PREKIŲ KATALOGAS

Prekių katalogas su filtru pagal kategoriją. Lengvai ir be vargo galėsite įkelti prekes ir jų aprašymus per turinio valdymo sistemą.

Mokėjimo sistemos

MOKĖJIMO SISTEMOS

Pagal jūsų verslo modelį pasiūlysime optimaliausias mokėjimo sistemų integracijas. Klientas gali turėti apmokėjimo pasirinkimus nuo apmokėjimo grynaisiais pinigais vietoje iki apmokėjimo elektronine bankininkyste.

Išskirtinis dizainas

IŠSKIRTINIS DIZAINAS

Interneto svetainės dizainas kuriamas individualiai pagal kiekvieno kliento poreikius ir verslo modelį.

Pritaikymas mobiliems

PRITAIKYMAS MOBILIEMS

Visos mūsų kuriamos interneto svetainės yra pritaikytos visiems mobiliems įrenginiams. Tai yra svarbu, kadangi vidutiniškai 60% klientų srauto į jūsų svetainę atkeliauja per mobilųjį įrenginį. Mums svetainės pritaikymas mobiliems įrenginiams yra standartas.

Optimizavimas paieškos sistemoms

SEO Optimizacija

Kad jūsų interneto svetainė nuo jos paleidimo pradžios su laiku sėkmingai kiltų paieškos sistemų rezultatuose svetainės optimizavimas yra kritiškai svarbus.

El. pašto dėžutės

EL. PAŠTO DĖŽUTĖS

Verslas atrodo solidžiau, kai kiekvienas darbuotojas turi savo pašto dėžutę su įmonės svetainės adreso galūne. Pavyzdžiui vardas@svetainė.lt.

Google Analytics įrankis

GOOGLE ANALYTICS

Tai šiuo metu labiausiai pažengęs svetainės analizės įrankis, kurio pagalba matysite, kokių šalių lankytojai ir per kokį įrenginį lankosi jūsų svetainėje, per kokį šaltinį atkeliavo pas jus. Taip sužinosite kas yra pagrindiniai jūsų klientai, ir kokie yra efektyviausi jūsų reklamos šaltiniai.

Įtraukimas į Google paiešką

GOOGLE WEBMASTER

Kad padaryti jūsų startą paprastesnį, per Google Webmaster konsolę pateiksime jūsų interneto svetainę Google paieškos peržiūrai ir per 1-2 savaites (priklausomai nuo svetainės turinio dydžio) jau būsite įtraukti į paieškos sistemą.

Nemokama pagalba

NEMOKAMA PAGALBA

6 mėnesius po svetainės sukūrimo visiškai nemokamai konsultuosime klausimais, susijusiais su jūsų interneto svetaine. Smulkius pakeitimus, tokius kaip teksto korekcijos ar šrifto pakeitimas, jei nemokėsite patys, taip pat atliksime nemokamai.

Individualūs sprendimai

INDIVIDUALŪS SPRENDIMAI

Jeigu jūsų verslo pobūdis yra išskirtinis, mes pasiūlysime individualius sprendimus, kad jūsų elektroninė parduotuvė galėtų pilnu pajėgumu ir funkcionalumu veikti internete.


interneto svetainių kūrimas visiems prieinamomis kainomis ir auštu kainos ir kokybės santykiu interneto svetainių kūrimas visiems prieinamomis kainomis ir auštu kainos ir kokybės santykiu interneto svetainių kūrimas visiems prieinamomis kainomis ir auštu kainos ir kokybės santykiu

Kiek trunka e-parduotuvės kūrimas?

Įprastai elektroninės parduotuvės kūrimas trunka nuo 20 iki 25 darbo dienų, tačiau parduotuvės kūrimo terminas stipriai surištas su pačio projekto pobūdžiu, tad didesnio projekto sukūrimo laiko intervalą galėtume nustatyti tik plačiau apie jį sužinoję.

Nuo ko priklauso kaina?

Kadangi kiekvienas projektas yra unikalus savo paskirtimi, mūsų kainos yra nurodytos "nuo". Dažniausiai nurodyta kaina ir yra galutinė, o kainos didėjimui įtaką gali daryti tik nestandartinių funkcijų / dizaino kūrimas.

Ko reikia, kad pradėti darbus?

Bendradarbiavimas pradedamas nuo elektroninės parduotuvės dizaino ir funkcionalumo aptarimo. Susidarius parduotuvės viziją, sudaroma vienkartinio arba nuolatinio bendradarbiavimo sutartis ir sumokamas 30% dydžio avansinis mokestis (pilno paslaugos apmokėjimo iš anksto nereikalaujame).

Ar galėsime atlikti pakeitimus patys?

Tikrai taip. Dirbame su turinio valdymo sistemomis, kurios yra paprastai valdomos iš kliento pusės. Pabaigus jūsų projektą, papildomai paruošiame aiškias, iliustruotas instrukcijas, kurių pagalba nesunkiai įkelsite prekes ir atliksite pakeitimus jūsų elektroninėje parduotuvėje.

Mumis pasitiki

Ačiū už gerai įvykdytą projektą! Buvo tikrai malonu su jumis dirbti ir tikiuosi rasti dar projektų, kuriuos galėsiu patikėti jums.
- Arnas, UAB "Inter Cars Lietuva", www.q-service.lt
Ačiū jums už jūsų atsidavimą ir modernias idėjas kuriant mūsų internetinį veidą! Nuo pat pirmūjų dienų, kai pradėjome bendradarbiauti su jumis, turėjome nemažai perversmų, kurie galbūt atrodė nereikšmingi, kol neišvydome rezultatų, kurie mums leido augti ir tapti didesniais. Rekomenduoju Denovo!
- Marius, KiGO Pervežimai, www.kigo.lt

Pasiruošę pradėti dirbti kartu?

Susisiekite su mumis telefonu, el. paštu, arba tiesiog užpildykite žemiau esančią formą.